| ayran a întrebat:

Salut TPU. Am niste prieteni de tot rahatul. Acum cateva zile am scos o fata la un suc si eram doar noi 2, ea ii cunoștea pe prietenii mei si le-a trimis mesaj sa vina si ei in oras. Dupa o ora mergeam cu ea pe strada si dintr-o data aud din spate ca ma striga prietenii mei. Eram 4 baieti si o fata acum, ne-am dus din nou la o terasa sa bem suc toti, dar toti au început sa taca din gura si unul din ei mi-a șoptit: "ia-o de picior, sigur o sa-i placă". Eram foarte timid atunci deoarece nu imi statea in fire sa fac acest lucru. Toate bune si frumoase cand am plecat de la terasa si ne plimbam in parc, prietenii mei au început sa faca mișto de mine si de acea fata sa zica ca suntem impreuna si ne iubim, dupa unul vine la ea si se preface ca ii da pumni in fata si o jigneste fara motiv (ca si cum ar credea ca acea fata ar fi baiat). Eu eram singurul cel mai calm iar toti s-au comportat ca niste maimuțe de la zoo cu acea fata. Dupa imi zic toti sa ii ating sanii si fundul. Fata s-a speriat si nu a mai stat mult si am condus-o spre casa, eu cu un prieten mai normal la cap decat ceilalți 2.
Am luat-o in brate si asta a fost. Dupa ne întoarcem la aia 2 si in drum spre casa au tot țipat fara motiv pe strada in vazul lumii si au facut misto de mine pana acasa.
Voi ce credeți? Astia sunt prieteni falsi sau au probleme psihice?
E normal asemenea comportament la 16 ani?
Dau fundă.

2 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

În comportamentul adolescenților se mai întâlnește si acest tip de remarcare. Adică tu ieșind cu o fata si eu nu, simțeau nevoia să se afirme într un fel, si care altul decât să se comporte asa. Ce nu mi se pare normal e tu sa scoti o fata la suc si ea sa cheme alți băiețihappy

| Ciprian09 a răspuns:

Mafia,mafia,maf,maf,mafia...tristi oameni!