| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema.
Un prieten vara asta prin August mi-a arătat o faza de groaza care m-a șocat și in fiecare zi ma gândesc la acel lucru pana acum.
Ce sa fac ca sa scap și de ce ma tot gândesc.
Dau funda

9 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

"Un prieten vara asta prin august mi-a arătat o fază de groază". Pe bune?
Dacă te referi la anul trecut prin august e cam aiurea, ar fi trebuit să treci peste, să uiți.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu înțeleg cum printr-o povestire a reușit sa te sperie, sa te marcheze. Mie îmi poate povesti oricine de cele mai urate și dezgustătoare chestii ca tot nu ma marchează având în vedere ca nu le-am văzut

| SEMIHA a răspuns:

Scena respectivă te-a marcat emoțional. Însă să știi că tu ești cel care îi dă importanța aceasta desăvârșită. Totul ține de tine. Gândește-te așa: merită să îți bați capul cu scena aia? E doar regizare, totul e fictiv. Ar fi cazul să treci peste, nu are sens să te încarci cu chestii nefolositoare.

| MarioAlexandru07 a răspuns (pentru SEMIHA):

E reala defat e o chestie reala nu e film

| SEMIHA a răspuns (pentru MarioAlexandru07):

Ai dat de înțeles că ar fi fost o scenă dintr-un film. Ok, păi? Spune-mi ce ți-a arătat?

| MarioAlexandru07 a răspuns (pentru SEMIHA):

Na nu prea e important cred ca e fake dar totuși e ceva care te sperie

| DoctorOtker22 a răspuns:

Vreau şi eu să stiu povestea să răman cu sechele ca tine, te rog, multumesc.

| MarioAlexandru07 a răspuns:

Doar mi-a povestit nu mi-a și aratat