| elenusa12 a întrebat:

Am o problema, imi place de doi baieti. Unul dintre ei nici macar nu l-am vazut, doar am vorbit cu el dar intr-un fel ciudat a inceput sa imi placa de el, el are 15 ani si eu 13 ani.Si celalat il plac de cand este la mine in clasa, dar am fost prea timida sa ii spun asta si in al doilea semestru a plecat la alta scoala, dar in vara asta a venit sa stea aici.Am uitat sa mentinezca in timpul in care a fost plecat nu mam mai gandit la el, dar in vara cand a venit, nu l-am prea vazut, iar de la un timp nici nu am mai iesit ca sa nu il intalnesc si imi dau seama ca imi place mai mult de el acum, dar el tot nu ma baga in seama si culmea a fost impreuna si cu prietena mea cea mai buna.Pana la urma pe care ar trebui sa il uit?

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Ma rog, la 13 ani sa ai prieten...
Cu asta de nu l-ai vazut nu ar trebui sa ai nicio treaba. Nu il iubesti, doar ti s-a tiparit felul lui de a fi in cap. Uita-l pe acesta.
Iar celalalt, daca sta numai in vacanta de vara... ai vrea o relatie de 2 luni si dupa aia sa va despartiti? Asadar, parerea mea este sa nu alegi pe niciunu. Cauta altul daca nu mai ai rabdare happy [parerea mea]. Alegerea iti apartine!

| elenusa12 explică (pentru MissxD):

Este usor de spus, dar fatu asta.ce? nu pot sa am prieten la 13 ani? stiu o fata care are de la grodinita.

| MissxD a răspuns (pentru elenusa12):

rolling on the floor LOL
Ma rog, e la moda happy eu doar ti-am dat un sfat (in afara de prima propozitie) Eu am 17 ani si primul prieten, sarut al meu a fost in a 9-a.