| Krownwell a întrebat:

Am o problema mare Cand eram in clasa 3-a eram intr-un liceu oarecare care avea si scoala generala.Intr-o zi eram cu un alt copil de la mine din clasa si cu care eram un prieten foarte bun,si mi-a zis sa mergem intr-o baraca de langa scoala nestiind la ce se refera,iar apoi mi-a sugerat sa ne dam pantalonii jos si sa facem sex,eu nestiind ce e aia am acceptat, si faceam asta pana vreo 3 colegi ne-au vazut si ne-au spus la invatatoare,am avut noroc ca parintii mei n-au aflat. Dupa asta eu m-am mutat de la scoala aceea si nu m-am mai gandit la asta, pana acum.Parintii mei m-au inscris la acelasi liceu, si acum am aflat ca voi fii cu acceasi 3 copii in clasa a 9-a. Faza e ca le-am spus parintilor mei situatia si voi fi transferat la alt liceu, dar doar in vacanta intersemestriala.Ce sa fac? Aia 3 imi vor distruge viata sociala la liceu daca afla si ceilalti colegi ce am facut.Ar trebuii sa neg ca am facut asta? Sau sa recunosc? PRECIZEZ CA NU E TROLL SI CHIAR SUNT IN SITUATIA ASTA SI VREAU RASPUNSUI.MULTUMESC

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa faci sex in clasa a 3-a dmn lumea asta se duce de rapa.Maine poimaine vezi bebelusii facand sex

| GalwayGirl a răspuns:

In primul rand esti fata sau baiat?
Hai sa fim seriosi acum, nu stiai ce e ala sex? Ba sigur ca stiai, doar erai curios/curioasa sa vezi cum se simte.NU te critica nimeni, erai mic/a nu aveai cine stie ce minte!

Puteai sa le spui asta parintilor tai si inainte sa te inscrie la liceul ala! Ceva nu miroase bine in povestea asta a ta! Sigur nu ne minti?

Daca acei colegi s-au maturizat, sau probabil au uitat asta (dar e prea penal ca s uiti asta) nu trebuie sa-ti faci griji!
Dar daca incearca sa te faca de ras cu aceasta "povestioara" poti sa le spui asa noilor tai colegi de la liceu:
-De cand eram mic/a ma sacaie cu balivernele astea! Fac asta pentru ca la perioada respectiva nustiam ce inseamna cuvantul "sex"! Eu aveam un prieten mai apropiat si ca sa isi bata joc de mine au raspandit acest zvon de rahat! CE sa le fac inca au minte de copii...

P.S.Sunt sigura ca nu este povestea adevarat, sau cel putinintreaga.Dar, anyway... daca voiai sa ne spui adevarul o faceai.Dar probabil este prea stanjenitor chiar si pentru tine...

| Krownwell explică (pentru GalwayGirl):

1.Sunt baiat asta o face si mai rau, eu n-am sentimente fata de baieti, gen nu sunt gay dar datorita chestiei asteia toata lumea o sa creada ca-s gay.
2.Nu le-am spus parintilor pentru ca e stanjenitor.

| Krownwell explică (pentru GalwayGirl):

1.Sunt baiat asta o face si mai rau, nu sunt gay, dar prostia mea din clasa 3-a o sa imi distruga viata
2.Imi era rusine sa le zic parintilor
3.E adevarata povestea, nu stiu ce sa ma fac, incepe scoala in 3 sapt si vreau sa ma sinucid

| Notmyaccount a răspuns (pentru Krownwell):

Ia stai putin. Cum adica vrei sa te sinucizi? Tu iti dai seama de ceea ce spui? Pana la urma aveai 9 ani. Erai inca un copil. E destul de naspa situatia. Dar asta nu inseamna ca te sinucizi. CE DRACU E CU LUMEA ASTA? Cum dai de cea mai mica problema vrei sa te sinucizi. Ai parinti, ai casa, ai ce sa mananci, esti iubit, esti inteles... Ce motive ai ca sa te sinucizi?