| NeGaTiwE a întrebat:

am si eu o intrebare despre bac. Deci lucrurile stau in felul urmator, eu nu m-am prezentat la competente la engleza ( a intevenit ceva si nu am avut cum sa ajung) si la probele scrise am luat doar la matematica, problema sta in felul urmator, la final nu mi-a scris respins ci doar neprezentat, pana aici ii totul okay doar ca mi-a spus cineva ca din cauza ca nu m-am prezentat la engleza si scrie neprezentat trebuie sa repet si proba scris la matematica, este asa?

Răspuns Câştigător
| Ștefan_Ungureanu_1997 a răspuns:

Pai daca nu te-ai prezentat la o competenta o sa trebuiasca sa o dai in toamna iar pentru ca ai picat la cele doua probe din 3 la scris o sa trebuiasca sa le repeti pe amblele iar pe a 3 a pe care ai trecut o (matematica in cazul nostru) poti sa ceri,, recunoasterea notei" daca ai luat peste 5 si esti fericit cu nota luata. Vezi sa treci in toamna ca dupa bacul nu mai e gratis si e pierdere de bani. Mult succes.