| TudorArtenie a întrebat:

Daca nu am dat proba de competente lingvistice la engleza dar trec probele scrise trec bacalaureatul?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Daca nu te-ai prezentat la vreuna din probe, examenul este considerat incomplet si nu il poti promova.

4 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

TRebuie sa te duci in toamna sa dai proba lingvistica altfel nu o sa promovezi bacalaureatul.

| HardCore7750 a răspuns:

Daca inveti bine, nu ar trebui sa ai probleme
O zi buna si Bafta la BAC

| TudorArtenie explică (pentru HardCore7750):

Asta stiam si eu. Intrebarea era daca imi pot lua diploma de bac fara sa fi dat competentele de limba engleza.

| HardCore7750 a răspuns (pentru TudorArtenie):

Nu poti, trebuie sa dai proba lingvistica.
O zi buna