| WldWld a întrebat:

Am un prieten in general este foarte vesel face multe glume etc. Lui ii place de o fata de la mine din clasa. Pana acum s-au inteles foarte bine. El i-a spui ca o place dar ea l-a refuzat si acum ea isi cauta un iubit dar pe el nu il vrea, si din cauza aceasta el s-a trasformat din copilul acela vesel intr-un copil foarte trist intr-un fel emo. Ce as putea sa fac ca sa isi revina la normal?:-s

Răspuns Câştigător
| Luciii a răspuns:

Probabil l-a afecatat decizia ca colega lui sa isi gaseasca un iubit.Cred ca in timp, chiar daca a refuzat-o, s-au format ceva sentimente nu chiar de dragostea doar o simpla atractie.L-ai putea inveseli stand cu el de vorba sa stati mai mult impreuna sa-l faci incet incet sa uite de ea chiar daca nu e cu ea. Sper ca ti-am fost de folos. Funda daca consideri.
Pa, pa

3 răspunsuri:
| JustmeV a răspuns:

Incearca sa il atragi de o alta fata. O fata la care chiar ar avea sanse. O fata care chiar il place. happy

| Rumi a răspuns:

Incearca sa il inveselesti, sa stai cu el, sa vorbiti, chestii de genu.

| knabisz a răspuns:

E trist sa aud asa ceva draga mea si eu am fost deprimat pana m-a supt colega de clasa la ora de religie asadar bafta la dat cioculetz