| Nahman a întrebat:

as avea nevoie de o idee/exemplu de cadou sau poate chiar si niste link-uri pentru o aniversare(1 an de relatie).
Cadoul trebuie sa fie pentru ea, avem amandoi 16 ani.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ShadowBest a răspuns:

Sa va tina, eu consider ca tu find iubitul ei stii cel mai bine ce vrea, ei iti recomand sa o duci intr-un loc care ii place foarte mult si nu a mai fost de mult timp acolo sau sa ii cumperi ceva ce isi.doreste foarte mult, pune-i cateva intrebari mai subtile ca sa afli ce ar vrea, sper ca te-am ajutat big grin

1 răspuns:
| BunaZiuaMerio a răspuns:

O bratara, un lantisor, UN INEL, o poza cu ea si cu tine in rama sau bani =)