| swordfish a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon la abonament de la Cosmote si as vrea sa stiu cum mai sta treaba cu plata.
Stiam ca acum cativa ani buni plateai 100 lei sau cat era telefonul si in avans 2 sau 3 luni de abonament.
Cum se mai face acum?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum sunt diferite abonamente şi oferte. Mai ales în preajma sărbătorilor. Ar fi cazul să te grăbeşti dacă vrei un telefon ieftin cu un abonament pe măsură.
În preajma sărbătorilor au inclus mai multe minute la fiecare abonament, astfel că majoritatea telefoanelor s-au ieftinit cu circa 40-60 de lei. Ar trebui să te interesezi şi la magazinele lor.