| Tsunade99 a întrebat:

Astazi ma jucam la scoala cu colegii si eram impartiti in 2 tabere. Am aruncat intr-unul care ma ura cu un bulghere si sunt fata, apoi a sarit sa ma bata ma rog m-a batut rau m-a tras de par etc iar acum nu stiu ce as putea face? Ca intre timp am dat si eu in el iar diriga stie da in fine crede ca e o joaca sau/si oricum nu va face nimic. Nici la politie nu ma pot duce ca am dat in el. Restul ce sa fac?

4 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

Ce ai zice sa-ti ceri scuze?thinking

Bafta!

| Tsunade99 explică (pentru MMadalina):

Pai cum sa-mi cer scuze? Ca doar el m-a batut pe mine! Azi merg la urgente ca m-a durut capul toata noaptea si sunt o nuanta de violet. Ma refeream ceva de genu sa-l dau in judecata, la politie sau la orfelinat ce *** mea de ce sa-mi cer scuze ca era sa ma omoare nu i-am facut nimic pentru care sa regret.

Răspuns utilizator avertizat
| Myhayta1998 a răspuns:

Ignora-l