| Park1Suin a întrebat:

cred ca m-am indragostit de un baiat dintr-o clasa vecina.El e cu un an mai mare decat mn.Totodata,e in aceeasi clasa cu mine la pictura.El vine rar.Intrebarea e, ce pot sa fac.E chiar dragut.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Baga-te in seama cu el

| YangMin a răspuns:

Buna.Pai daca sunteti prieteni deja, incearca sa ii marturisesti sentimentele tale. Daca nu apropie-te de el, deveniti prieteni, iar restul va veni de la sine happy

| neutrino a răspuns:

Picteaza-l cat mai repede ca sa nu-l uiti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luna Lovegood, o mai stii pe Romilda Vane? Pai fa ca ea! Dar vezi sa ajunga ciocolata(bomboanele) la cine trebuie! big grin

| YangMin a răspuns (pentru anonim_4396):

Si de unde sa faca rost de Elixir laughing?

| Sanziana00 a răspuns:

Baga-te in seama cu el. Uita-ti pensulele acasa si intreaba-l pe el daca iti poate imprumuta. Apoi, gasiti subiecte de discutie. Fa-l sa rada. Imprieteniti-va si abia apoi ii poti marturisi sentimentele tale fata de el. :*