| mihai4000 a întrebat:

cum credeti ca ar trebui sa procedez cu pantalonii bej? sa iau o pereche scurti sau lungi? pe cei scurti ii voi purta doar vara si primavara dar pe ceilalti o sa ii pot purta aproape oricand in afara zilelor toride de vara si toamna si iarna ar cam fi un dezavantaj deoarece culorile deschise se murdaresc rapid in aceste sezoane, cum credeti ca ar trebui sa procedez? dar la pantalonii de culoare verde? scurti sau lungi?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia si scurti si lungi si rezolvi dilema

| mihai4000 explică (pentru suntserios):

Vreau sa o simplific, atata timp cat pot da bani doar pe o pereche de ce as da pe doua?

| R0R0 a răspuns:

Eu aș sugera scurti. Cum ai zis si tu, iarna si toamna culorile deschise sunt expuse riscurilor.

| mihai4000 explică (pentru R0R0):

Da, dar pe cei lungi ii pot purta si in club...

| R0R0 a răspuns (pentru mihai4000):

Of,măi...
Trebuie sa te hotarasti.
Ia-ti de amandoua.