| adelicios a întrebat:

Salut TPU

Cum pot convinge fosta prietena sa iasa pe afara cu mine? M-am despartit de 2 luni de ea, si inca o iubesc(ea are prieten) dar ne intelegem foarte bine.Am chemat-o de vreo 2 ori da mi-a spus ca nu are chef, ca are treaba etc.

2 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Si ce vrei sa faci daca iesiti afara, sa o furi de la ala? rolling on the floor

| adelicios explică (pentru mat31new):

Mda... o sa reusesc sa o fur de la ala sigurwinkingca ala e un fatalau.Nu stiu ce a vazut la el.