| Marian8373763 a întrebat:

Salut TPU, cum pot sa fac rost de tupeu din ala de smardoi? Efectiv fetele cred ca ești fătălău dacă nu ai tupeu și limbaj de cartierbroken heart și din ce am văzut de obicei tind sa plece cu băieții mai tari în gura și gălăgioși. Sunt o persoana calma de obicei și nu am prieteni cu un astfel de anturaj. Ce sa fac? In primul rand ma gândesc ca dacă ești mai tupeist obții mai multe în viata:/. Doar ca nu am tupeul ala în mine. Nu am nici stima de sine proasta doar ca nu pot avea gura mare, îmi place sa iau lucrurile ușor și sa am un dialect calculatbroken heart dar parca am senzația ca fetele fug de astfel de tipi

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu tupeu de smardoi ai toate sansele sa fii injurat si respins de fete, ca nu toate sunt tigance sa le placa asa ceva.
Eu cred ca nu trebuie sa fii tupesit deloc, doar bland, cu bun simt, respectuos si imbracat frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii atent aici. Iti spun eu ce de e facut:
-te apuci de sala sa te maresti muscular;
-te apuci in paralel de un sport de contact sa inveti sa dai bine cu pumnul;
-incepi sa faci arogante ca ai muschi si dai bine cu pumnul si automat sa prinzi incredere in tine;
-iti cumperi un bmw sau un audi de la SH cu motor mare si maxim din 2006;
-vorbesti cu vocabular specific; acesta se invata stand printre 'golani'; nu e greu; Uite de ex...in loc sa zici ''masina iti spune aici ce defecte are'', vei spune ''masina iti arata aici ce suparari are, esti nebun?''; Intelegi?
-iti iei pantaloni de vagabond si geaca de piele(cand e mai frig putin, in curand cam)
- asculti tarzy viata periculoasa

| IgnatVictor a răspuns:

Salut!
Nu trebuie să te schimbi. Dacă cauți suficient, o să găsești fata perfectă pentru tine.
Sincer, mie îmi repugnă limbajul de cartier și comportamentul grosolan al unora dintre băieți. Și nu cred că există fata întreagă la minte (sau „coaptă" pare un termen mai bun) care să se simtă atrasă de aceste specimene masculine. Dar vorba aceea: „Cine se aseamănă, se adună".
Cu toate astea, uneori este bine să ai tupeu. Dar nu în felul în care te gândești. E bine să știi când trebuie să te impui, ca să nu te lași călcat în picioare de alți oameni, și când trebuie să setezi anumite granițe în viața ta. Un om trebuie să fie respectuos și să aibă bun simț. Printr-un limbaj de cartier și un comportament de delincvent o să atragi doar fete de cea mai joasă speță. Chiar vrei să ai parte de atenția acelor fete? Alegerea e simplă. Dar totul depinde de tine.
Îți urez numai bine!

| tortilă a răspuns:

Salut! Nu acestea sunt fetele pentru tine, exista fete care sunt atrase de tipi linistiti. Incearca sa gasesti astfel de tipe