| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,de cand mi-am reinstalat windowsul,cand deschid calculatorul imi apare sa selectez windowsul, adica imi apare un meniu, Windows Boot Menu.Cum fac sa imi intre direct pe windowsul asta pe care il folosesc acum? Da funda.
PS:Celelalte windowsuri care imi apar acolo la windows boot menu nu merg.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ce windows ai instalat? Ce optiuni ai in Windows Boot Menu? Sau trebuie sa ghicesc eu?
Pot sa-ti spun ce s-a intamplat - ai dat sa instalezi Xp-ul peste 7 (sau invers) si ai intrerupt instalarea.
Intra aici si vezi cum repari meniul de boot
http://forum.softpedia.com/......t-ultimul/