| dapz0r a întrebat:

de cateva zile am un iphone 4 dar am o problema cu bateria (se incarca doar pana la 95%, daca scot incarcatorul si il bag din nou se incarca normal pana la 100% ). Ce sa fac? Stiti care ar putea fi problema cu bateria? Multumesc.

4 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Ia-ti alt incarcator in primul rand.

| AAlinaaa a răspuns:

Poate este sticata bateria. poti cumpara alta, sau sa te duci la centrul de unde ai achizitionat telefonul sa le spui celor de acolo care este problema.

| dapz0r explică (pentru AAlinaaa):

Problema este ca telefonul l-am luat de la cineva, nu din magazin.

| AAlinaaa a răspuns (pentru dapz0r):

Pai du-te la acel cineva big grin si spune-i despre ce este vorba