| HaarpCord97 a întrebat:

de curand am fost cu o fata si cand m-am dus in parc eu nu am vazut-o si in spatele meu erau 3 tipi care sunt "zmei" prin cartier. fata aceea m-a chemat la ea si era cu inca o fata acolo si mi-a spus: nu ma pupi, eu am pupat-o si cand am dat sa iau coltu ma asteptau aia acolo si mi-au dat 1 pumn si un picior in umar ce imi sugerati sa fac cand a venit un tip din ei la mine in zona i-am bagat mana in gat si i-am zis chit ca imi iau bataie chit ca, cand il prind pe strada il bat, acum ma cauta prin zona cu 10-15 de-al lui mentionez ca am 14 ani iar ei au cate 11-12 chiar si 13 unu din ei, ce sa fac sa ma iau la bataie cu ei sau sa ii las sa ma bata sad? va rog dau funda cine ma ajuta

Răspuns Câştigător
| Alexutsa_2737 a răspuns:

Hai pe bune acum? Mai ia-ti vreo 2-3 pr cu tine si ii bateti mar p aia. Daca eu ca fata am batut 4 de aia pana i-am omort tu ca baiat cu inca cativa pr nu poti. Batei dai naibi de idioti se cred smecheri doar ca sunt tigani, dar daca te dai putin la ei o si iau la fuga

7 răspunsuri:
| badboy18 a răspuns:

Naspa situatia ...stii u fuga e cea mai sanatoasa big grintongue)) lasa0i in pacetongue

| anonyymuusss a răspuns:

Sa nu le faci jocul... eu zic sai lasi in pace iar daca nu amenintai doar incat sa se sperie rau.

| 3mil a răspuns:

In spatele tau erau 3 tipi si ti-o dadeau laughing in situatia asta arati daca ai sange-n vene sau in c...e eu zic mai cheama si tu cativa si o dati parte-n parte sper ca ti-am fost de folos BAFTA

| 3mil a răspuns:

Auzi ia zi unde stai

| Razvan199996 a răspuns:

E grea situatia, pai nu te bati, n-ar fi normal, tu avand 14 ani sa te bati cu pici de 11-12-13 ani te faci de rusine, astepti 2, 3 zile si poate se linistesc lucrurile, daca nu, nu stiu ce sa zic

| HaarpCord97 explică:

Asta e problema, ca aici in zona mea sunt numai fricosi care nu se baga la bataie mai ales si la bataia cu astia.

| 3mil a răspuns (pentru HaarpCord97):

Atunci plateste vreo 4 tigani d-astia mai saraci ia-ti niste arme gen box si du-te pe ei