| Gladiatorul1997 a întrebat:

Salut TPU
Eu am o nedumerire care mi-a pun cam de la 13 ani.
Eu acum am 15 ani fara 2 luni si am 1.70 m in inaltime
Parintii meu sunt de 1.60 respectiv tata de 1.70, credeti ca o sa mai cresc? As vrea sa fac 1.80 si mi-e frica de faptul ca nu o sa mai cresc, m-am apucat de genoflexiuni in fiecare dimineata, o sa ma apuc si de basket. Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Niah a răspuns:

Pai teoretic un baiat creste pana la 20 de ani asa ca sa fi sigur ca o sa mai crestiwinking

1 răspuns:
| Ramo80 a răspuns:

E f posibil sa ajungi la 1.80. Ai doar 15 ani si e imposibil sa ti se opreasca cresterea acum.