| anonim_4396 a întrebat:

fata cu care vorbesc e rece cu mine, ma lasa in seen, nu vorbim deloc toata, daca nu-i dau eu msg nici ea n-o face, si am intrebat-o de ce, i-am zis că daca vorbeste cu altcineva e ok, sa-mi zică si sa fie sincera, ca n-am sa fac mare show, iar ea mi-a spus că, chiar ține la mine, dar cu toate astea nu-mi da un msg si ma lasa si-n seen, oare de ce? Vreau pareri, ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De interesat nu pare interesata dar nu inteleg de ce o mai baga e aia "tin la tine". Poate ai facut ceva si-ai suparat-o

| IoanaRoman09 a răspuns:

Ori e foarte orgolioasa, ori are prea multi si n-are timp si pentru tine

| Jannah a răspuns:

Bataie de joc

| Anabela777 a răspuns:

Sunt de parere ca-si bate joc si ca mai bine o lasi balta.

| andreeabobo a răspuns:

Nu cred ca vrea ceva de la tine, sau tine la tine in mod amical.
Plus ca da sunt consienta ca unele persoane nu stau mereu pe tel si nu au chef de vorba, insa eu una nu as vrea sa intru intr-o relatie cu cineva care imi da seen si nici nu se oboseste sa imi raspunda. Cel putin pentru mine nu are functiona pentru ca mar enerva si stiu din start ca oricat mi-ar placea nu mas incurca cu un asemenea om.