| IonutM4A1 a întrebat:

Ieri am mers foarte mult cu masina si mi-a fost putin rau.Astazi am niste senzatii groaznice de deplasare chiar daca eu stau pe scaun sau pe pat, ca si cum as fi intr-o masina! Ce ar putea fi? Multumesc anticipat pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| BlackAndWhite1 a răspuns:

O sa-ti treaca intr-o zi sau doua maxim nu te speria.

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Aceleasi senzatii ai si daca stai intr-o barca mult timp, iar apoi ajungi pe pamant. Pentru cateva ore, inca simti ca se misca pamantul cu tine. Nu e nimic ingrijorator. Probabil e din cauza ca ai si rau de masina. O sa-ti revii cat de curand.