| Radu199814 a întrebat:

Imi place de o fata de multa vreme si imi e frica sa ii spun, de teama sa nu fiu respins. Ea are 13 ani, iar eu 12 si jumate. Dau funda daca ma ajutati cu un sfat.

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Fă-ţi curaj îi spui direct, nu ai ce pierde! Sau pune o prietenă apropiată de a ei s-o întrebe ce crede despre tine.
La mulţi ani!

3 răspunsuri:
| TestPetrut a răspuns:

Ma nu fii timid spune-i adevarul daca o sa stai tot asa nu o sa-si dea seama sa ai curajwinking mult noroc

| Cherilyn a răspuns:

Off... Eu zic ca ai destul timp pentru asta.
Cel mai bine e sa-ti vezi de scoala.
La varsta asta nu exista dragoste, e doar o joaca de copii.

| Radu199814 explică:

Cherilyn.sa sti ca sunt unul dintre desptetii clasei.si su sunt foarte dezvoltat mintal pentru varsta mea.ok.ms pentru raspunsuri o sa declar raspunsul cstigator pe cel care ma ajuta cel mai mult