| xxraduxx a întrebat:

Imi place foarte mult de o fata cu 2 ani mai mare decat mine ea e la liceu eu in clasa a 8-a. Neam cunoscut in microbuz. Atunci ea a flittat cu mine si mi-a pus fel si fel de intrebari. Eu am respinso deoarece sunt mai yimid iar acum regret enorm. Ce sa fac sai recastig inima?

Răspuns Câştigător
| loveyouidiot a răspuns:

Daca e mai mare ca tine, incearca sa fii putin mai matur. Cere-ti scuze pentru felul in care te-ai purtat, spune-i ca te-ai inselat si acum ti-ai dat seama ce greseala ai facut. Intreab-o daca iti mai da o sansa. Mult succes!

6 răspunsuri:
| UngUrU777 a răspuns:

Invito undeva, discutati!

| hkr a răspuns:

Ce ar fi sa vorbesti cu ea? Sa ii zici ca ai fost un dobitoc eventual...vezi tu.

| megasmecher a răspuns:

Scoateo l un suc sau undeva intr-un prc si discutati, o inviti printr-o replica de genu : cf? ai vrea sa iesim undeva? Dar ar cam trebui sa stii ce o pasionazaq pe ea si sa discutati despre asta. Bafta.

| xxraduxx explică (pentru megasmecher):

Cred ca asta voi face pentru ca e sfarsitul anului si daca nu ii voi spune acum chiar sunt cum a spus hkr. Insa mai astept cateva raspunsuri

| megasmecher a răspuns:

Bafta si u uita nu trebuie sa iti fie frica de ea daca iti da o palma sau te bate asta e viata!

| xxraduxx explică:

Multumesc pentru raspunsuri si scuzati greselile gramaticale