| Dianochka a întrebat:

M-am intilnit cu un baiat aproape 3 ani, si cu 2 saptamini in urma eu am vrut sa ne despartim,deoarece nu mai simt nimic pentru el,adica vroiam si mai inainte sa ne despartim,dar mereu spunea ca se sinucide, de asta si mai eram impreuna.Au fost multe certuri intre noi in tot acest timp, de 2 ori chiar m-a lovit si ma numea urit intotdeauna cind ne certam.Eram foarte fericita ca in sfirsit am scapat de tot,insa ieri a avut loc aceeasi poveste,iarasi m-a lovit,mi-a spus cuvinte foarte urite si nu-mi dadea pace sa ma duc acasasad Cind am ajuns acasa si am intrat pe net, mi-a trimis un smile ca se ride.Imi venea sa ma sinucid ieri,am baut multe pastile,dar nu mi-a fost nimic.;( M-am saturat de tot,nu stiu ce sa mai fac, ma tem sa nu sa se mai repete asa ceva crying((

Răspuns Câştigător
| djdeeedee a răspuns:

Vorbeste cu mama ta ..si du-te la politie sa il reclami pentru maltratare