| Figaro69 a întrebat:

Ma numesc Catalin, am 14 ani si imi place de o fata de la mine de la scoala foarte mult.Ea e clasa a VIII-a, iar eu a VII-a.O vad aproape in fiecare zi si nu stiu cum sa ajung sa fac cunostinta cu ea.Va rog fara site-uri de socializare si vreau un raspuns serioshappyMultumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Atunci iti faci un pic de curaj si intri in vorba cu ea

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te duci si intri in vorba cu ea sau poate aveti un prieten comun care sa iti usureze situatia

| Figaro69 explică (pentru mona):

Chestia e ca nu am niciunul.straight face

| mona a răspuns (pentru Figaro69):

Atunci iti faci un pic de curaj si intri in vorba cu ea

| Zabbyel a răspuns:

Da o petrecere si invit-o( sau invita-i pe ce-i care o cunosc si poate vine si ea la petrecere) o scoti la dans etc ii dai sa bea(suc / alcool) + pape(prajituri) din mainile tale cu gesturi meschine love strucklove struck dai din adins cu crema de frisca pe obrazu ei(scuza-ma laughing) big grin apoi cu buzele o stergi(cu din astea urate permitemi sa te sterg / curat sunt un "indemanatic" n-are cum sa nu "pice" o dai pe spate love strucklove struck si poate tu peste ea love struck love struck

| Claudiuitaliano a răspuns:

Catalin eu iti spun sincer daca stii colegi de ai tai care o cunosc pe ea sa ii zica sa iasa odata afara cand esti si u va faceti cunostinta! o iei ce faci frumoaso din astea! mi-a imi iese! P.S:ai grija sa ai freza facuta!