| Unciuleanu_Alexa_2000 a întrebat:

mie imi place de un baiat si el pe mine si parintii mei au aflat ca imi place de el, dar nu m-au pedepsit si ma gandeam sa fiu impreuna cu acest baiat, dar nu stiu cum sa le spun asta parintilor mei.

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Depinde și ce vârstă aveți, care e diferența de vârstă între voi. Dacă ai sub 15 ani, nu cred că le-ar plăcea să te vadă cu un băiat la vârsta asta, mai ales dacă el e cu mult mai mare decât tine. Dacă ai 15 ani sau peste, poți să le spui într-o zi că ieși la plimbare/film cu prietenul tău cutare (și îi zici numele) și vezi ce spun ei despre asta.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine nu le zici, la cum te exprimi si considerand si poza cred ca esti prea mica si oricum n-ar fi de acord deci n-are sens.