| anonim_4396 a întrebat:

Salut :* Am nevoie de o parere... Imi place de un baiat cu care am mai fost impreuna. Am aflat ca si lui ii mai place de mine :X dar as vrea sa fim iar impreuna si nu stiu cum sa ii spun. thinking Vreo idee? big grin

Răspuns Câştigător
| ioana21S a răspuns:

Buna...daca zici ca ai mai fost cu el.De ce mai ai retineri fata de el?
Simplu treci direct la subiect : Tudor,(sau cum il cheama) ce zici sa ne mai acordam o sansa? Oare s-ar intampla ceva rau intre noi daca ti-as zice ca te plac, te iubesc? Fi directa fara ocolisuri sa vada si el ca esti hotarata ca vrei sa faci.Bafta!

| Dokii a răspuns (pentru ioana21S):

Iti multumesc muuuuuuulllllltttt! :X:X Am reusit deja

| Dokii a răspuns (pentru Dokii):

Nici nu stii cat iti sunt de recunoscatoare!

4 răspunsuri:
| Hevnoraak a răspuns:

Nu te chinui, că oricum nu o să fie ca înainte, dacă vă împăcați sunt slabe șanse să țină relația.

| Giuney a răspuns:

Fii directa!