| blbalblalba a întrebat:

nu vreau sa par un obsedat dar puteti sa-mi spuneti si mie va rog frumos cum sa bonusezi un sura ( metin2 ) PVP? Adica vreau tot detaliat : ce sa pun pe colier, pe scut, pe papuci, pe armura, pe arma, pe coif, pe bratara... dau FUNDA! PS : Si bonusurile 1-5 si 6/7

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Iti spun eu cu conditia sa pui intrebarea la categoria potrivita adica Jocuri PC/Online. Dupa aia imi trimiti un mesaj in care sa spui ca ai postat intrebarea la Jocuri PC/Online si eu iti raspund.

| GRazvan12 a răspuns:

Trebuie sa pui INT+ si CON+(VITALITATE)