| Zanisoara a întrebat:

Salut TPU,raspundeti repede,in seara asta dorm la o prietena si vreau sa ii fac o farsa,in timp ce doarme,ma gandeam sa o mazgalesc pe fata dar sa-r trezi, are o pisica daca va ajuta la idei de farse, ca sincer eu nu am nici una.Nu vreau o lista intreaga, vreau doar cateva idei dar sa fie bune.Dau funda la farsele care imi plac cel mai mult.

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Buna! Chiar crezi ca e bine ceea ce faci? Este prietena ta si te-a chemat sa dormi la ea.Asa o recompensezi? Facandu-i o farsa? Cine stie? Poate ca nu o sa te mai cheme altadata? De ce nu puteti sa vedeti si voi un film sa faceti ceva normal, ca restul lumii?
Totusi...Stii ce ar fi amuzant? Sa faceti fiecare cate o farsa celeilalte.Asta chiar m-ar distra.Fi sincera acum te rog.Cum te-ai simti sa inviti o prietena la tine acasa, sa doarma in camera ta si aceasta sa-ti faca o farsa.Adica acea persoana te-a invitat ca sa va distrati, cel putin asa banuiesc.Deci parerea mea e sa nu-i faci nimic si daca chiar vrei sa-i faci ceva iti propun sa o dai cu crema de pantofi pe sprancene si pe parul care il are pe fata.De ce? Pentru ca se ia greu...Trebuie frecat mult ca sa se ia si parul o incurca.Devine unsuros.
Esti sigura ca merita?
Este doar decizia ta.Iti urez o seara placuta in continuare si succes in alegerea deciziei intelepte.

Ps Scuze daca te-am deranjat cu ceva.

4 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Buna zanisoara, ai putea sa ii faci ''posta'' cand doarme adica,
intre degetele de la picioare ii bagi hartie igienica sau servetel trebuie sa doarma sa nu simta, apoi cu bricheta sau chibritul ii dai foc la hartie sau servetel, garantez ca va fi foarte amuzant

| Zanisoara explică (pentru vocea):

Va fi amuzant, dar se va speria, si poate se si arde.

Răspuns utilizator avertizat
| xAle a răspuns:

Crema de ras