| Nekochxn a întrebat:

Stie cineva cum pot sa aflu blocul si apartamentul crush-ului meu avand in vedere ca stiu doar strada pe care sta(si codul postal). Am incercat pe toate paginile gen White page, pipl...am incercat si cu numele mamei, tatalui crush-ului si nu am gasit nimic. Precizez ca nu ma cunoaste crush-ul, nici macar nu imi stie numele. Daca puteti sa mai imi spuneti cum sa ii aflu numarul de telefon fara sa comunic.

3 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Pai daca esti atat de disperata, poti sa il urmaresti intr-o zi. Sau pui o prietena.

| devilshelp a răspuns:

Vezi ce prieteni comuni aveti si intreaba-i daca pot sa iti dea numarul lui de telefon. Daca nu ai pe nimeni du-te la el si prezinta-te, nu mai incerca sa ii aflii blocul si apartamentul, pari mult prea disperata si iti zic un lucru sigur: baietii nu suporta fetele disperate. Daca vrei sa ai vreo sansa cu el mergi si saluta-l, spune-i numele tau si intreaba-l cum il cheama. Iti zic eu ca ar aprecia mai mult decat sa ii cauti adresa pe site-uri

| Adry05 a răspuns:

Frate esti ciudata rau, revino-ti la realitate ca-n ritmul asta ajungi la 70 de ani cu pisici si fug barbatii de tine pe strada cand te vad