| r0bert98 a întrebat:

Sunt baiat si am 15 ani imediat fac 16. Am aproximativ 1, 73 m inaltime si sunt destul de slab. De luni incep sa ma duc la sala de forta si as avea nevoie de niste sfaturi.! Funda.!

1 răspuns:
| NAdrian a răspuns:

Iti recomand sa iti cumperi o centura si sa cauti pe internet sau sa intrebi pe cineva de la sala de un program pe zile.
Ar fi bine sa ai un prieten cu care sa,, tragi'' recomandat sa fie coleg de clasa...dar nu neaparat.

Dar sa nu iti ocupe sala cea mai mare parte din zi...