| Masculin98 a întrebat:

sunt elev la un seminar teologic si am nevoie de tunica obligatoriu si nu stiu de unde sa fac rost de ea. Am incercat la ateliere renumite cum ar fi athos din Iasi dar mi se par prea scumpe. Stiti voi unul mai ieftin care sa mi-o trimita prin curier sau asa ceva? Promit funda.

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Poti incerca si la magazinele cu obiecte bisericesti de pe langa manastiri. Daca chiar nu gasesti trimite un link cu imaginea acelei tunici sa vad despre ce este vorba (nu-mi dau seama la ce te referi) si ma pot interesa sa-ti spun un pret! Numai bine!