| FulgerMcQueeN a întrebat:

tocmai am intrat la liceu, si am dat peste un prof de fizica super naspa. Deci habar nu are sa predea. Facem reflexiile si oglinzile. Vine in clasa, scrie titlu pe tabla, pune un desen si il umble cu n formule si dupa ne explica de parca noi trebuia sa le stim alea la perfectie din clasele mici. Dati-mi un site de unde pot invata singur materia oarecum. Sa nu iau note chiar asa proaste, totusi.

Funda!

Răspuns Câştigător
| FulgerMcQueeN explică (pentru anonim_4396):

Sunt din Brasov. Baga ID'u meu : narcis08_08

Ms mult!

3 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Ești în clasă cu mine? La fel face și profesorul meu de fizică.

| SuneteDeChitara a răspuns:

Salut.
Din pacate aceiasi problema o am si eu, numai ca la mine e o profesoara retardata. Vine in clasa, face desenul, scrie formule cat sa umple tabla si apoi baga replica aia cu ''Voi trebuia sa stiti chestiile astea din gimnaziu''.
Eu am incercat sa invat reflexia, refractia si reflexia totala de aici http://www.reflexiasirefractia.meftimie.home.ro/.
M-a ajutat sa le inteleg oarecum, nu suficient dar fata de ce stiam inainte, tot am mai prins ceva.