| anonim_4396 a întrebat:

Vorbesc cu o fata de ceva vreme ( pe care o plac ) si cateodata raman in pana de idei in legatura cu ce trebuie sa-i zic... (pe scurt nu prea stiu ce sa o mai intreb ).
Cateva idei? ( fara : fa-i complimente si altele e genul asta... nu sunt nici eu asa "tamaie"winking )

3 răspunsuri:
| 1231242 a răspuns:

Credeam că tămâia se folosește doar la biserică, o faci să râdă, restul vine de la sine.

| 6Anonim9 a răspuns:

Nu e nevoie sa ai subiecte pregatite. Daca ea e interesata, va colabora si conversatia va evolua de la sine. Nu mai e nimic de zis, asta-i cheia. N-are rost s-o mai stresezi daca nu coopereaza. happy

| mikidutza666 a răspuns (pentru 6Anonim9):

Chestia este ca mai sunt momentele alea in care tu trebuie sa oo mai intrebi ceva si nu stii ce...