| blondu_9020 a întrebat:

vreau sa imi pun piercing, mi-am dat gaura si nu pot sa pun piercingustraight face, eu am dat gaura cu un ac mai gros(dezinfectat bine)am lasat acu cateva min in spranceana, am invartit de el si cand am scos acu nu pute-am sa mai bag pierci, un sfat de la ce-i care au sau avut, fara salon, sau sa pun pe altcineva sa imi dea gaura ca nu vreau(sa se abtina comunistiihappy

3 răspunsuri:
| blondu_9020 explică:

Mda,si mie daca mi-ar fi spus cineva cred mi-ar fi venit rau,dar e ft usorhappy, pe mine sincer nu m-a durut delochappy, si de azi dimineata si pana acum mi-am ingaurit toata spranceanalaughingdar nu pot sa bag piercinguangry

| dan_2834 a răspuns:

Deja cand imi povestesti cum ai facut, incep sa imi imaginez si imi vine rau...

| alyball a răspuns:

Sall mai omule du-te la farmacie ia-ti un ac de seringa ceva mai gros(sa iti intre surubul pircingului in varful lui)... dupa ce ai trecut acul prin sprinceana baga pirsu si tinel in varful acului inpins.trage incet de ac si mentine impins pirsu...o data ce ai ajuns pe cealalta parte infileteaza bobita sau ce are si gata.te-ai ales cu pierce. sper sa dai si tu o fundita. bafta si sper sa iti stea suuperr eu am pierce in sprinceana si si pun(cu aparatura)