| Alin_Statie_1995 a întrebat:

vreau sa ma ajutati cu ceva foarte important. Eu pe 22 noiembrie am balul bobocilor si am proba de talente si la proba aia nu stiu ce sa fac...
Ma fac de ras chiar nu stiu si nu am eu un talent aparte.
Va rog foarte mult sa ma ajutati cu ceva usor si frumos si sa invat repede multumesc.

2 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Talentul tau este sa nu ai talent. Sau talentul tau este sa ii lasi pe altii sa isi arate talentele. Am vazut ca multi se axeaza pe spus poezii sau glume. Incearca una din doua.

| TanteMarianne a răspuns:

E obligatorie? Intreaba si tu niste colegi(stiu ca probabil o sa zica lucruri gen"ooh vai ne copiez"), dar intreabai sa vezi totusi ce fac. in caz ca nu fac nici ei cine stie ce, atunci nu ai chiar cum sa te faci de ras.
Nu veni in ziua aia.