| мιѕѕнαρριηєѕѕ a întrebat:

Salut TPU
Vreau sa va intreb daca stiti vreo crema sau baton sau ceva care sa faca sa dispara cosurile si punctele negre?
Multumesc:

3 răspunsuri:
| kindy => andra a răspuns:

Baton corector de la Gerovital happy e 13leibig grin

| heise a răspuns:

Stiu ca era ceva. Am folosit eu pentru ca am tenul gras si imi ies multe cosuri. Dar poti incerca sa te speli cu sapun d-ala ( imi sta pe limba, iti spun maine cand imi va cadea fisa ) in fiecare dimineata sau sa lasi putin, ca o masca, cateva minute si apoi te speli cu apa ( cum am zis laughing iti zic maine numele laughing ).

| lollypop_4293 a răspuns:

Creme de la garnier sunt bune. Iti recomand Garnier Roll - On pentru cosuri. ( exista unul si pentru ochi sa ai grija.) sau Nivea Bye Bye Spot.