| king5151 a întrebat:

Salut, trec a 9-a, o sa-mi fie mai greu sa ma acomodez, cu noile reguli? Cu masca, n-ai voie sa stai in grupuri etc, cum pot sa ma imprietenesc cu colegii daca nu stau in grupuri?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Welcome to covid generation...

| aXy99 a răspuns:

Vorbiti si voi de la distanta...
Ciudat e ca nu respecta nimeni nicio regula in momentul de fata, vad grupuri de cate 15-20 de persoane pe strazi, niciunul nepurtand masca, ar fi stupid sa fie o problema ca 2-3 persoane sa stea mai aproape in sala de clasa, cu masca pe fata.

| Catalin77945 a răspuns:

Ai telefon le dai mesaje chestii, si oricum nu in grupuri mari in 2-3 cred ca va lasa