| anamarianonim a întrebat:

Salut tuturor. Eu sunt o fire foarte vesela, ma distrez, rad, vb foarte mult, socializez foarte mult, dar uneori este prea mult, toti imi spun ca sunt un "copil" sa ma schimb... Si eu imi doresc ft. mult sa ma schimb, sa devin putin mai matura, daca se poate straight facemai linistita. Ce sfaturi imi dati? happy Multumesc anticipat (Funda+votwinking

2 răspunsuri:
| Lunetta a răspuns:

Neata.
Asa am si eu o prietena,si-i arat unde greseste dar vorbele mele trec pe langa ea,si-si da seama atunci cand pierde de ceea ce am zis.
iti spun,sa fii asa cum esti,vesela,nebunatica, pentru. ca asa esti tu, dar daca vrei sa schimbi ceva la tine, trebuie sa se implice o persoana care tine la tine si tu tii la ea,aratandu-ti limitele,numai asa te poti opri, dupa parerea mea, dar intr-o zi, pe parcurs.happy

| GeorgiAna_8941 a răspuns:

Tu esti asa nebunatic pentru ca asa este firea ta.nu prea vei primi alte sfaturi decat"abtine-te si th" si cam asta e tot ce poti face. Asa eram si eu inainte dar pe mine m-a linistit un baiat ...de cand l-am cunoscut nu pot sa ma mai comport la fel. Bafta, dar sfatul meu e sa fii unica, sa nu te schimbi pentru ca asa ti-a spus lumea