| Bobytza97 a întrebat:

Salut tuturor. Nu stiu daca am nimerit categoria buna dar sper sa nu deranjeze pe cineva. De ceva timp am un vis cu o fata de care imi place mult dar ea nu prea vrea o relatie acum. As vrea sa stiu si eu care e semnificatia visului, stiu ca subconstientul meu se gandeste la ea si creeaza diferite momente cu ea. P.S. fara raspunsuri de prost gust

7 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

E posibil să adormi cu gândul la ea şi de aceea şi visezi.
De ce nu-i spui că o placi?
Degeaba trăieşti un sentiment, dacă nu-l recunoşti, părerea mea.
Dacă te refuză, o să treci mai departe pe parcurs.

| Bobytza97 explică (pentru Neo12):

Tocmai asta este si problema. I-am zis dar ea s-a despartit de cineva de curand si nu vrea o relatie acum. Mai incerc, oricum nu o las.

| Neo12 a răspuns (pentru Bobytza97):

Înseamnă că ea ori mai ţine la fostul şi vrea să se împace cu el ori a fost rănită şi îi e frică să nu se repete.
Dacă tu vrei să o faci fericită, spune-i că n-o să mai aibă parte de asta şi încearcă să o convingi, dar să faci şi ce ai zis.

| Bobytza97 explică (pentru Neo12):

Multumesc mult. O sa incerc orice chiar daca vad ca tot mai bate asa inapoi mai incerc odata poate, poate. In orice caz merci mult si o sa vad eu ce fac.

| Neo12 a răspuns (pentru Bobytza97):

Îţi spun astea din propria experienţă, sunt fată.
Sărbători fericite şi mult succes!

| Bobytza97 explică (pentru Neo12):

Multumesc la fel happy

Răspuns utilizator avertizat