| Pisiquee a întrebat:

happy Vreau sa-mi iau un iPhone si vreau sa stiu daca downloadarea muzicii, a jocurilor sau a pozelor costa ceva si daca trebuie sa intru in internet. Si cu internetul, de exemplu pot, daca sunt acasa sa intru pe internetul laptopului care il am prin cablu? iPhone-ul consuma multi MB? Si daca imi iau un stick de net, pentru vacante cand merg la sat, pot sa intru pe internet si sa ma conectez de pe telefon? Please answer.

2 răspunsuri:
| raducuu a răspuns:

Iphone in primul rand cere totul cu bani daca nu il ai modat. Iar netul nu merge prin wifi la iphone(doar ipad. ipod_) din cate stiu eu insa pentru 1 min cred ca in jur de 2-3 MB(cam asa e la smartphones)

| Pisiquee explică (pentru raducuu):

Cum adica "modat"?