| ToxiSun a întrebat:

Vreau sa va povestesc ceva "Vi s-a intamplat vreo data sa vedeti peste tot numai sange?" Mie da! Mereu cand vad pe cineva pe motoreta in fata mea ma gandesc ca ar putea patii ceva ca sigur o sa cada si o sa moara plin de sange si alte alea si asa mi sa inmplat mereu.Ma trezesc pe la2 3 dimineata ca am visat ceva urat ca in fiecare seara si imi sun iubitul imi pare rau ca il trezesc dar alt cineva nu stie de situatia asta si mie teama sa le spun! El a observat a este ceva ciudat si lui i-am zis ca sa nu zica ca ii ascund ceva mai grav. Orcum cand i povestesc chestiile astea simt ca ma intelege si simt ca ma ajuta chiar daca nu o face.Ce inseamna cand gandesc asa ceva ca nu mai inteleg nimic chestia asta ainceput acu 3 luni nu stiu din ce cauza.Credeti ca ar trebiui sa le spun si altor persoane?"dar mi-e frica ca nu o sa ma creada si o rada de mine"Ce inseamna gandurile mele?

2 răspunsuri:
| DeutzZa96 a răspuns:

Buna scumpo... ce sa zic si eu am patit la fel poate ai sechele de pe cand erai mica cel mai bine e sa ii spui unei femei mai batrane sa iti toane cositorul, se poate dobandi din orice aceste ``chestii`` nu trebuie sa iti fie rusine cu asta... :* pup

| olivikkka a răspuns:

Poate ai vazut vriu accident sau ti s-a intamplat ceva si de la asta ai asa ginduri, cred ca trebuie sa vorbesti cu mama sau sa te adresezi unui specialist.mult succes