| vannesa4321 a întrebat:

Vreau si eu niste ma-ssuri gen"Ce parere ai despre mine sau ce vrei de la mine stiti voi!

6 răspunsuri:
| pcris a răspuns:

Ce parere ai despre tine? Ce vrei de la tine?

| vannesa4321 explică (pentru pcris):

Exact e asa greu de inteles? cam de genu'asta:Ce parere ai despre mine? 1)draguta 2)cool...cam de genul asta

| pcris a răspuns:

Nu inteleg ce vrei tu. straight face
Intreaba-ti cunoscutii, daca te intereseaza parerea lor despre tine. happy

| vannesa4321 explică (pentru pcris):

Offff te urasc! ce nu intelegi?

| pcris a răspuns (pentru vannesa4321):

Imi pare rau dar... acum chiar nu mai inteleg. straight face

| vannesa4321 explică (pentru pcris):

Zii si la altii daca stiu vreun raspuns la intrebare si zile sa intre pentru am raspunde! ok? pcris