| anonim_4396 a întrebat:

Saluta TPU, as vrea sa ascult opinile voastre despre bestgore. Voi ce credeti despre acest site? Mi se pare o mare porcarie, acest site contine video-uri cu oameni care sunt ucisi, decapitati, si tot felul de lucruri oribile. Am citit undeva ca aceste video-uri nu sunt fake si chiar s-au intamplat. Am mai citit ca fondatorul saitului a avut multe probleme cu politia, si ca a fost un video in care un student chinez era macelarit, i s-au taiat membrele si multe chestii. Cel care la macelarit pe acest student a intrat in vizorul politiei si a fost condamnat la inchisoare 2 ani(acum cativa ani de zile). Voi ce credeti? Politia de ce nu inchide mizeria asta de site? Am citit tot asa un comentariu in care a o persoana a zis ca s-a uitat pe acest site de la 15 ani si acuma are probleme foarte mari, e in depresie, anxietate si ca inca il mai bantuie acele imagini cu sufletele nevinovate care sunt ucise.Ce om bolnav psihic l-ar bucura sa vada aceste imagini? Va astept parerile. Fara mistouri.

CEI CARE NU STIU de saitul BESTGORE va sfatuiesc sa nu intrati,.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Melcul a răspuns:

Acum am intrat prima oara de curiozitate.Nu am stiut de el pina acum ar trebui inchis fara discutii.Ce ai scris tu acolo de el ma ia groaza.

| AnonymousB a răspuns:

Imi plac anime-urile gore. dar sa vad videoclipuri cu oameni. nu suport genu de videocplipuri poze etc cu oameni cu picioare maini etc rupte straight face parca ma doare pe mine. Da sa vad filme horror cu sange sau anime-uri gore imi place. Nu stiam de site, am intrat sa vad despre ce e vorba... nu m am uitat la videoclipuri ca nu vreau sa am senzatia aia nasoala cand vezi pe unu cum isi rupe manastraight face urasc astea. Site-ul e nu stiu nu e bun dar nici rau, e ca la manele unora le plac altii nu le suporta(eu nu le suport dar respect cand cineva vrea sa asculte o manea ca sa se distreze si nu ii zic nimic). Eu tin pentru Anime-urile gore, macar stii ca nu sunt adevarate happy si nu te afecteaza( sau cel putin pe mine nu ma afecteaza pentru ca stiu ca e doar un anime. ) happy

| Valy_MJ_1993 a răspuns:

In primul rand...nu esti obligat sa intri!
In al doilea rand Bestgore e o ramură a stirilor!
Chit ca video-urile nu sunt postate... oamenii tot au fost omorâți