| anonim_4396 a întrebat:

Salutare
am vazut o fata la scoala si m-am indragostit de ea.
am cautat informatii am aflat unde sta etc.
e mai mare decat mine cu 2 ani
nu are iubit
si asi vre sa stiu cam cum sa incep sa vorbesc cu ea sa o cunosc mai bine
vreau ajutor multuumesc!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Mergi la ea acasa cu un buchet de flori, te prezinti si ii spui oful tau. Sper ca nu te-ai gandit sa o acostezi pe strada!

| MariusStef12 a răspuns (pentru neutrino):

M-am gandit dar cred ca este nepoliticos sa faca asta deoarece ea nu ma cunoaste pe mine!
ce pot face in situatia asta?

| MariusStef12 a răspuns (pentru neutrino):

M-am gandit dar cred ca este nepoliticos sa faca asta deoarece ea nu ma cunoaste pe mine! ce pot face in situatia asta?