| Dennis03161 a întrebat:

Imi poate explica cineva cum ar trebui sa imi aleg liceul? De exemplu daca nu am medie de primul liceu pe care l am scris ma va repartiza automat la al doilea scris(de care am medie) sau.

2 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Da, numai ca mai intai ii va repartiza pe cei care au ales liceul ala ca si prima optiune, apoi daca mai ramane loc te baga si pe tine.

| Kairaaaaa a răspuns:

Depinde si pe ce profil vrei. Un liceu are mai multe profile, daca nu ai medie sa intri la nici unul din ele da, verifica daca ai pentru urmatorul de pe lista si tot asa pana te baga undeva. Dar tu ar trebui sa stii cu ce medie ai terminat si sa intri pe net sa vezi daca ai medie pentru liceul pe care il vrei tu.