| Marius96 a întrebat:

Salutare...
Imi puteti da va rog niste argumente PRO si CONTRA pentru Inchiderea scoli pe timp de iarna din cauza zapezii...adica de ce sa se inchida scoala, de ce sa nu se inchida... Dau funda la cele mai multe si la restul vot

Răspuns Câştigător
| Skorpiooo a răspuns:

De ce se inchide:
- Din cauza ghetii.
- Din cauza frigului.
- Din cauza unor profesori care nu pot iesii iarna din casa.
- Din cauza elevilor, ca sa nu cada pe gheata sau sa nu se intample vreo nenorocire.

De ce sa nu se inchida:
- Din cauza ca elevii trebuie sa invete.
- Atunci poate sa vina vreo inspectie, si daca nu e nimeni la scoala...

Cam atat stiu eu happy.

1 răspuns:
| GIGN a răspuns:

Nu exista decat 2 argumente: Unii elevi sau profesori fac naveta dintr-un sat mai izolat si nu pot ajunge la scoala...si 2:Este pusa in pericol viata elevilor FUNDA TE ROG