| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani și m-am îndrăgostit de o fata de 17! E sta in București dar va mai veni o data la 2 săptămâni prin Slatina pana in Decembrie când se va muta definitiv in Slatina (eu stau in Slatina)!
Ea e îndrăgostită de mine, deci ne am văzut la o nunta la o verișoara și a fost dragoste la prima vedere, a 2 a Zii am ieșit pe afara și după ea a plecat la București, ei bine pe 8 Septembrie vine iar, și tocmai ce am vb cu ea cum sa sa fie prima data când o sa ne întâlnim, ne tot dam mesaje de dragoste, îmi zice ca ma iubește, dar faza e ca ea a avut recent o relație și știe cum sa sărute, eu nu știu sa sărut, ce fac? A zis ca de abia așteaptă sa ne întâlnim, sa ne sărutăm, sa începem o relație, ce fac? Cum o sărut?, vreau sa o aștept in fata blocului cu un buchet de flori și sa o sărut, și ea își dorește chestia asta, doar ca mi e frica ca la emoții sa nu ma pierd...
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Daca nu are fite, atunci o sa te accepte.
Ce are daca nu ai experienta in asta? Daca o sa fie intelegatoare, o sa priceapa cum sta treaba ca ai doar 15 ani. Oricum daca face urat in privinta acestui lucru, ii poti spune ca nu toata lumea se naste cu experienta in sarut ca ea, ci invatam pe parcurs. Deci e o mare prostie. Si tu si ea si toata lumea, invatam...

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu nu pot pune link, dar sunt o grămada de tutoriale pe YouTube in care explica pas cu pas. Caută "how to kiss".

| Violleta2022 a răspuns:

Iti imaginezi ca noi nu puteam sa te ajutam cu sarutul, nu?
O sa te invete fata, daca tot stie cum se saruta!