| anonim_4396 a întrebat:

Folosesc de 2 ani si ceva epilatorul pentru axila si as vrea sa renunt la el pentru ca nu imi mai convine, cresc foarte multe fire pe sub piele si a ajuns sa ma tina doar 3-4 zile. As vrea sa ma fac cu ceara calda si voiam sa intreb, cam cat ma tine pentru ca voi pleca in vacanta si stiu ca de regula, prima epilare tine mai putin.

Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Cam 5 zile, dar daca te-ai facut de atat timp cu epilatorul ar trebui sa te tina si 8 zile. Daca nu chiar mai mult.

2 răspunsuri:
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Eu ma epilez cu ceara nu de mult timp, dar are rezultate mai bune decat epilatorul.Nu mai ai fire sub piele, si firele mici pe care nu le trage epiltorul, ceara le indeparteaza fara probleme. Poti sa-l folosesti linistita, vei vedea rezultate mult mai bune.O zi placuta.

| DAC a răspuns (pentru AiEnmaYuuki):

Da, dar eu vreau sa stiu cat ma tine la prima epilare...

| AiEnmaYuuki a răspuns (pentru DAC):

Cam 5 zile, dar daca te-ai facut de atat timp cu epilatorul ar trebui sa te tina si 8 zile. Daca nu chiar mai mult.