| soultaker a întrebat:

Salutare TPU sper sa ma ajutati cu raspunsurile voastre

1. ce parere aveti de relatiile la distanta

2. ce parere aveti despre diferenta mare de varsta dintre parteneri

multumesc astept cat mai multe raspunsuri si argumente o seara buna

fundita pentru cel mai bun

2 răspunsuri:
| stefanutza a răspuns:

1. Relatiile la distanta sunt de obicei relatii care nu tin, dar asta depinde, unde este chiar adevarat IUBIRE, relatiile la distanta pot fi posibile.

2. Acum eu consider ca diferentele pot fi, dar nu mai maride 10-15 ani... Parerea mea, pentru ca deja nimic nu mai e la fel, cand unul dintre parteneri e mai mare are alte idealuri nu ii mai arde de mintea copilareasca al celuilalt...

| LiveStrongNow a răspuns:

1. Daca aveti un intermediu prin care sa comunicati, e foarte bine. (de exemplu am o colega care a patit la fel, are un iubit in Canada si vorbesc prin Yahoo! video call, se mai si viziteaza...) Cred ca daca tineti unul la altul, orice se poate intamplahappy
2.Nu conteaza diferenta de varsta atata timp cat va intelegeti reciproc, va sustineti si va respectati. Multa bafta!