| JhonDoue a întrebat:

Salutare tuturor, am facut acest site de versuri ( https://VersuRIO.com ) va cer ajutorul sa va exprimati parerea despre site si functionalitatile implementate.

Prima functie
Videoclipul se fixeaza automat in partea de sus a site-ului dupa ce derulezi o parte din pagina, exista si butonul in care poti sa ascunzi videoclipul si sunetul se va auzi in continuare.

A doua functie.
Daca apesi pe o strofa celelalte se vor blura si strofa selectata se va schimba culoarea la background si la text incat sa fie in focus strofa selectata.

A treia este sa fie melodia pe auto-replay,

A patra este in partea de jos.

V-ar deranja sau va sunt utile acest functii, va rog sa va exprimati parerea si sa argumentati de ce nu va place si daca va place sa spuneti si ce considerati ca ar fi util sa mai fie implementat.

Va multumesc pentru timpul acordat si va doresc numai bine!

Răspuns Câştigător
| LucaR26 a răspuns:

Site-ul e fain. Mi-ar placea daca ai adauga mai multe melodii, din mai multe genuri si in mai multe limbi.
Ce nu arata foarte bine este acea linie cu literele alfabetului. Ar arata mai estetic sa faci un meniu care le arate pe toate doar cand dai hover cu mouse-ul.
De asemenea, ar fi mai fain sa lasi Versurile publicate recent, Artistii populari si Tag-urile populare pe pagina principala a site-ului, nu si pe versurile melodiilor. Versurile ocupa mai putin din pagina decat ocupa celelalte elemente.
In rest e fain site-ul, frumos realizat. Spor in continuare!

| JhonDoue explică (pentru LucaR26):

Salut Luca, multumesc mult pentru parere recent am mai facut modificari, sa vezi noile modificari si sa imi spui ce crezi ca ar mai putea fii imbunatatit daca ai timp ma poti ajuta cu publicatul versurilor, link unde poti sa trimiti versurile: https://versurio.com/trimite/ sau daca vrei sa veri versuri poti folosi link-ul https://versurio.com/cere/ Multumesc anticipat pentru tot!

1 răspuns: